Ціна:
7800,00 - 8800,00

Осушувач Cooper&Hunter серія “CH-D_____WDR7”

 • Діапазон осушення від 80% до 35%. Крок регулювання 5%
 • Налаштування таймера від 0.5 до 24 годин
 • 2 види робочих режимів: комфортний та неперервний
 • 2 швидкості вентилятора
 • Індикатор забруднення фільтра. При більш ніж 250 годин роботи – нагадує про необхідність проведення чистки
 • Прилад автоматично припинить роботу в наступних випадках: ємність для конденсату повна, вийнята з приладу, неправильно розміщена або вологість нижче 5% від заданого рівня
 • Функція пам’яті: при збої живлення, всі налаштування будуть збереженні

 

Модель Площа приміщення, м² Кількість видаленого конденсату за 1 годину Кількість видаленого конденсату за 1 добу Споживча потужність, Вт Розхід повітря, м³/год Рівень шуму, дБ/А Ціна, грн
CH-D016WD 40 1.6 40 560 345 52 7800
CH-D022WD 50 2.08 50 775 345 52 8800
Ціна:
45220,00 - 111860,00

Осушувач Cooper&Hunter серія “CH-D_____WD NEW”

 • Діапазон осушення від 80% до 25%
 • Діапазон температури в приміщенні від 10°С до 42°С
 • Фільтр грубої очистки
 • Пульт дистанційного управління
 • 4 варіанти встановлення: настінний, на ніжки, на колесики (йдуть в комплекті) та прихований
 • Функція авторозмерзання. При необхідності автоматично буде включений обігрівач, який не дозволить системі замерзнути
 • Цифровий дисплей
 • Шумопоглинаючий корпус та звукоізоляція компресора
 • Авторестарт
 • Забір вологого повітря на передній панелі

 

Модель Площа приміщення, м² Кількість видаленого конденсату за 1 годину Кількість видаленого конденсату за 1 добу Споживча потужність, Вт Розхід повітря, м³/год Рівень шуму, дБ/А Ціна, грн
CH-D025WD 20 2.5 60 920 450 46 45220
CH-D042WD 30 4.2 102 1260 500 48 53620
CH-D060WD 50 6 144 1685 750 52 66640
CH-D085WD 70 8.5 204 2200 900 56 90440
CH-D105WD 100 10.5 252 2680 1250 60 111860

ПОВІТРЯНІ (ТЕПЛОВІ) ЗАВІСИ

Повітряні завіси бувають трьох типів: без нагріву, з електричним нагрівом та з водяним нагрівом (при підключенні до системи опалення). При використанні повітряних завіс з нагрівом зовнішнє повітря відсікається, а та частина повітря, яка все ж проникає в приміщення, змішується з теплим потоком і далі попадає в середину, в наслідок чого значно зменшуються тепловтрати, а відповідно і затрати на обігрів. Якщо двері закриті, то така завіса може працювати як опалювальний прилад.

Повітряні завіси підбираються індивідуально, в залежності від ширини дверей, висоти встановлення, особливостей будівлі. Тому в залежності від різних факторів можна встановлювати завіси різної потужності

Ціна:
6550,00

Neoclima MP-50

Кліматичний комплекс Neoclima MP-50 – це унікальний по своїм характеристикам прилад, який поєднює в собі функції зволожувача, мийки та очищувача повітря. Більшу частину часу людина проводить в закритих приміщеннях. Нерідко повітря в них забруднене частинками пилюки, квіткового пилку, шерстю тварин, запахами, шкідливими газами, а також різноманітними бактеріями та вірусами. До того ж повітря може бути занадто сухим, особливо в зимовий період. Дуже сухе та забруднене повітря в приміщенні може привести до негативних наслідків. Кліматичний комплекс Neoclima MP-50 зволожує занадто сухе повітря і одночасно очищує його за допомогою трирівневої системи фільтрації.

Технічні характеристики:
площа приміщення до 40 м²
вбудований гідростат
продуктивність до 400 мл/год
знешкодження вірусів та алергенів
вологість від 40 до 75%
12-годинний таймер
3 рівня зволоження
індикатор низького рівня води
цифровий дисплей
HEPA фільтр
вугільний фільтр

Ціна:
5780,00

Neoclima MP-25 PLASMA

Зволоження та очистка повітря в приладі Neoclima MP-25 PLASMA здійснюється без використання змінних фільтрів. Їх роль виконує унікальна запатентована система пластикових дисків з абсорбуючою поверхнею. Обертаючись як млин, вони безперервно омиваються водою з піддону. Проходячи між дисками, сухе повітря насичується вологою і очищується від пилюки. Завдяки пристрою плазмової очистки повітря частинки пилюки активніше притягуються до поверхні дисків і потім змиваються водою в піддон. Також відбувається нейтралізація більшої частини вірусів, алергенів та бактерій. Знезараження води в піддоні здійснюється за допомогою унікальної антибактеріальної системи BSS. За допомогою електронного гідростата прилад самостійно підтримує оптимальний рівень вологості.

Технічні характеристики:
площа приміщення до 35 м²
вбудований гідростат
продуктивність до 400 мл/год
знешкодження вірусів та алергенів
плазмова очистка
12-годинний таймер
3 рівня зволоження
індикатор низького рівня води
автоматична підтримка вологості
цифровий дисплей
BSS картридж

Ціна:
4780,00

Neoclima MP-15/MP-20

Мийка повітря являє собою сучасний зволожувач, який комбінує м’яке та природнє зволоження повітря з унікальною технологією очистки повітря від пилюки, пилевих кліщів та інших шкідливих мікроорганізмів. Коли вологість повітря нижче норми- це відразу позначається на нашому самопочутті. Сухе повітря призводить до пересихання шкіри рук та лиця, і як наслідок до раннього старіння. Людська шкіра за добу здатна втрачати до 0.5 л вологи, а в зимовий період – до 1 л. Вартує підвищити вологість повітря в своєму приміщенні з 25 до 50% і втрати вологи шкірою скоротяться майже вдвічі. Тут все залежитьвід Вас: можна вибрати пристрій, не тільки ефективно зволожуючий, але і очищаючий повітря в приміщенні. З цим завданням чудово справляються мийки повітря Neoclima MP-15 та Neoclima MP-20.

Технічні характеристики:
площа приміщення до 40 м²
вбудований гідростат
продуктивність до 400 мл/год
електронне управління
іонізатор
8-годинний таймер
3 рівня зволоження
Індикатор зволоження
цифровий дисплей
просте обслуговування та догляд

Ціна:
2000,00

Neoclima SP-65B/SP-65W

Ультразвукові зволожувачі цієї серії представлені в двох кольорах: чорний та білий. Прилад поєднює в собі основну функцію зволоження з багатьма додатковими опціями. Модель має вбудований гігрометр, завдяки якому користувач може обрати для себе бажану вологість повітря від 40% до 80%. Коли зволожувач досягне заданого рівня, функція зволоження буде автоматично вимкнена. При зниженні вологості прилад знов ввімкнеться. Ця функція дозволяє зменшити споживання електроенергії та завжди підтримує комфортні для користувача умови. Зволожувач може працювати у декількох режимах: автоматичному, нічному та ручному керуванні зволоження при низькій, середній та високій інтенсивності. Також цікавою функцією є “тепле” зволоження. При виборі цього режиму вода, яка знаходиться у зволожувачі підігрівається до 80°С. Тим самим досягається 2 ефекти: збільшується швидкість і продуктивність зволоження та знищуються шкідливі бактерії, які можуть знаходитись у самому резервуарі. За допомогою іонізатора та аромадиффузора можливо слідкувати за якістю повітря. Іонізатор буде боротись з мікроскопічними шкідниками у повітрі, а ароматизація дозволить насолоджуватись приємними запахами. Керування зволожувачем здійснюється за допомогою сенсорної панелі та цифрового LED дисплею. Прилад має індикацію основних показників роботи: рівня зволоження, температури, інтенсивності роботи, активізації іонізатора та таймера.

Технічні характеристики:

площа приміщення 30-40 м²
потужність 105 Вт
продуктивність ≥ 350 мл/год
сенсорне управління
резервуар 5.5 л
«холодна» та «тепла» пара
можливість ароматизації приміщення
цифровий дисплей
автоматичне вимкнення при недостатній кількості води та при перевертанні

Ціна:
1500,00

Neoclima SP-45B/SP-45S

Ультразвукові зволожувачі Neoclima SP-45B/SP-45S поєднюють в собі стильний дизайн, велику продуктивність та доступну ціну. Серія представлена в двох кольорах: сріблястий та чорний. Потужність зволоження в цій моделі складає ≥300 мл/год, резервуар для води 5 л., вони мають два рівня інтенсивності зволоження, що в сукупності дає можливість безперервної роботи протягом 17 годин. Передня панель зволожувачів має спеціальну декоративну поверхню, завдяки чому на корпусі не видно слідів дотиків, пилу та інших забруднень. Яскравою частиною дизайну є кольоровий дисплей з підсвічуванням синього кольору. Керування приладом здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.

Технічні характеристики:

площа приміщення 25-30 м²
нічний режим, при якому вимикається дисплей, але не припиняється робота зволожувача
продуктивність ≥300 мл/год
сенсорне управління
автоматичне вимкнення при недостатній кількості води та при перевертанні
можливість використання ароматичних речовин
вбудований іонізатор, який при бажанні можна включати/виключати
низьке енергоспоживання – всього 27 Вт
2 рівня зволоження

Ціна:
1000,00

Neoclima SP-35B/SP-35G

Нова лінійка ультразвукових зволожувачів Neoclima сезону 2017-2018. Яскраві та стильні ультразвукові зволожувачі мають вдале поєднання ціни та функціональних характеристик. Серія представлена в двох кольорах: біло-синьому та біло-зеленому. Дуже прості у використанні. По-перше, не потрібно переносити важкі резервуари, відкручувати клапани й корки, а достатньо просто залити воду зверху. Бак для води розраховано на 2,2 л. По-друге, керування зволожувачем здійснюється всього однією кнопкою. За її допомогою можна регулювати інтенсивність роботи приладу. По-третє, завдяки вдалій конструкції можливо почистити навіть важкодоступні місця. В довершення, зволожувачі мають вбудовані датчики вимкнення при недостатній кількості води та при перевертанні. Це забезпечить додатковий захист при їх експлуатації.  Серед додаткових можливостей можна виділити можливість використання зволожувачів в якості аромодиффузорів. Всередині приладу є спеціальна камера, до якої можна додавати ефірні олії та інші ароматичні речовини. Завдяки цьому в приміщенні, окрім комфортного рівні зволоження, буде підтримуватись приємна атмосфера повітря.

Технічні характеристики:

площа приміщення до 20-25 м²
безперервна робота до 11 год.
продуктивність ≥ 250 мл/год
автоматичне вимкнення при недостатній кількості води та при перевертанні
низьке енергоспоживання – всього 25 Вт
можливість використання ароматичних речовин
розпорошувач на 360º
підтримує оптимальний рівень вологості
просте обслуговування та догляд