Канальні

Встановлення кондиціонеру канального типу – це чудове рішення, якщо потрібно зберегти інтерєр та дизайн приміщення. Особливістю таких кондиціонерів є монтаж внутрінього блоку за підвісною стелею або в підсобному приміщенні. Також на відміну від інших типів кондиціонерів, в канальному є можливість подачі свіжого повітря з вулиці.

Канальні кондиціонери бувають як зі звичайним типом компресора on/off, так і з інверторним і з можливістю роботи на обігрів до -20ºС.

Їх потужність коливається від «12» (35 м²) до «60» (180 м²)

У нас Ви можете придбати касетні кондиціонери таких виробників: Neoclima, Cooper&Hunter, Panasonic, LG, Carrier, Toshiba, Mitsubishi Electric, Leberg, Midea.

Підлогово – стельові

Головною особливістю підлогово-стельових кондиціонерів є можливість кріплення як горизонтально до стелі, так і вертикально на стіні, наприклад внизу біля підлоги. В такому випадку внутрішній блок кондиціонеру направляє потік повітря вздовж стелі або стіни, що в свою чергу  забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні. Кондиціонер такого типу буде найкращим рішенням, якщо через особливості конструкції, дизайну чи інших факторів нема можливості встановити кондиціонер касетного або настінного типів.

Підлогово-стельові кондиціонери бувають як зі звичайним типом компресора on/off, так і з інверторним і з можливістю роботи на обігрів до -20ºС.

Їх потужність коливається від «12» (35 м²) до «60» (180 м²)

У нас Ви можете придбати підлогово – стельові кондиціонери таких виробників: Neoclima, Cooper&Hunter, Panasonic, LG, Carrier, Toshiba, Mitsubishi Electric, Leberg, Midea.

Касетні

Кондиціонери касетного типу призначені для приміщень  площею від 35 м² та висотою стелі від 3 м. Завдяки 4-сторонньому потоку повітря та особливості монтажу, такі кондиціонери дозволяють рівномірно охолоджувати чи обігрівати приміщення, а також зберегти потрібний дизайн. Кондиціонери такого типу зашиваються підвісною чи натяжною стелею, а видною залишається тільки лицьова панель (решітка).

Касетні кондиціонери бувають як зі звичайним типом компресора on/off, так і з інверторним і з можливістю роботи на обігрів до -20ºС.

Їх потужність коливається від «12» (35 м²) до «60» (180 м²)

У нас Ви можете придбати касетні кондиціонери таких виробників: Neoclima, Cooper&Hunter, Panasonic, LG, Carrier, Toshiba, Mitsubishi Electric, Leberg, Midea.