Ціна:
44300,00 - 77400,00

Mitsubishi Electric серія «Zubadan»

Інверторний кондиціонер – тепловий насос повітря-повітря. Преміум-клас. Кондиціонери цієї серії створені для суворих зим та працюють на обігрів до -25°С. У внутрішніх блоках є вбудований датчик температури 3D I-SEE, який створює тривимірну температурну картину приміщення, знаходить в ньому розташування людей і відповідно регулює потік повітря. Кондиціонери оснащені системою очищення повітря «Plasma Quad», яка дозволяє швидко знешкодити шкідливі бактерії,  віруси та алергени. Роздільне управління повітряними заслонками забезпечує широке охоплення приміщення. Вбудований Wi-Fi інтерфейс дозволяє керувати кондиціонером на відстані за допомогою смартфона. Тижневий таймер дає можливість задати конкретні години роботи кондиціонера на кожний день тижня. Низький рівень шуму – всього 20 дБ (моделі MSZ-FH25VE). Авторестарт. Сезонна енергоефективність А++. Виробництво Тайланд.

Ціна:
21200,00 - 70900,00

Mitsubishi Electric серія «Classic»

Інверторний кондиціонер.  Режими: охолодження/обігрів. Функція економічного охолодження «Econo Cool». Внутрішній блок комплектується бактерицидним фільтром з іонами срібла. 12-годинний таймер. Авторестарт. Сезонна енергоефективність А+. Робота на обігрів до -15°С. Виробництво Тайланд.

Ціна:
29100,00 - 76200,00

Mitsubishi Electric серія «Standart»

Інверторний кондиціонер. Режими: охолодження/обігрів. Функція «I save» дозволяє зберігати 2 набори налаштувань: цільова температура, швидкість вентилятора і напрям повітряного потоку. Перший набір для режиму охолодження, а другий – для режиму обігріву. Внутрішній блок комплектується бактерицидним фільтром з іонами срібла. Тижневий таймер дозволяє запрограмувати роботу кондиціонера для кожного дня тижня. 2 направляючих повітряного потоку з незалежним приводом. Дуже низький рівень шуму – всього 19 дБ (моделі MSZ-SF25/35VE3). Авторестарт. Сезонна енергоефективність А+. Робота на обігрів до -15°С. Виробництво Тайланд.

Ціна:
32100,00 - 57500,00

Mitsubishi Electric серія «Design»

Дизайнерський інверторний кондиціонер. До вибору є 3 різні кольори внутрішнього блоку: чорний, срібний та білий. Внутрішні блоки кондиціонерів цієї серії комплектуються бактерицидним фільтром з іонами срібла. Складна система жалюзів створює оптимальну форму і швидкість повітряного потоку в режимах охолодження та обігріву. Низький рівень шуму – 21 дБ. Сезонна енергоефективність (охолодження/обігрів) А+++. Авторестарт. 24-годинний таймер. Робота на обігрів до -15°С. Виробництво Тайланд.

Ціна:
36400,00 - 62400,00

Mitsubishi Electric серія «Deluxe»

Інверторний кондиціонер Делюкс серії. У внутрішніх блоках є вбудований датчик температури 3D I-SEE, який створює тривимірну температурну картину приміщення, знаходить в ньому розташування людей і відповідно регулює потік повітря. Кондиціонери оснащені системою очищення повітря «Plasma Quad», яка дозволяє швидко знешкодити шкідливі бактерії,  віруси та алергени. Роздільне управління повітряними заслонками забезпечує широке охоплення приміщення. Низький рівень шуму – всього 20 дБ (моделі MSZ-FH25VE). Сезонна енергоефективність (охолодження/обігрів) А+++. Авторестарт. 24-годинний таймер. Робота на обігрів до -15°С. Виробництво Тайланд.

Ціна:
38500,00 - 88200,00

Mitsubishi Electric серія «LN»

Інверторні кондиціонери преміум-класу. В кондиціонерах цієї серії поєднюються строгий зовнішній вигляд, передові технології та максимальний набір функцій та можливостей, які задовільнять навіть найвибагливішого покупця. До вибору є 4 різні кольори внутрішнього блоку: рубіново-червоний, чорний онікс, перламутровий білий та класичний білий. Кондиціонери оснащені двохступеневою плазмовою системою фільтрації та стерилізації повітря «Plasma Quad Plus». У внутрішніх блоках є вбудований датчик температури 3D I-SEE, який створює тривимірну температурну картину приміщення, знаходить в ньому розташування людей і відповідно регулює потік повітря. Складна система жалюзів створює оптимальну форму і швидкість повітряного потоку в режимах охолодження та обігріву, а роздільне управління повітряними заслонками забезпечує широке охоплення приміщення. Вбудований Wi-Fi інтерфейс дозволяє керувати кондиціонером на відстані за допомогою смартфона. Дуже низький рівень шуму – всього 19 дБ (моделі MSZ-LN25/35). Тижневий таймер дає можливість задати конкретні години роботи кондиціонера на кожний день тижня. Сезонна енергоефективність (охолодження/обігрів) А+++. Найновіший фреон R32. Робота на обігрів до -15°С. Виробництво Тайланд.